יעוץ מס

שיתוף ב email
שיתוף ב print
יעוץ מס

יעוץ מס – פתח דבר

השינויים האחרונים בשווקים הפיננסיים בישראל מדגישים את הצורך בכוח אדם מקצועי ומיומן המתמחה בתחום המס.
יועץ מס מקצועי דרוש היום בכל עסק ותחום יעוץ מס נמנה עם השירותים הנפוצים והחיוניים במשק הישראלי.

 1. יחידים ששוקלים התחלת פעילות עסקית ומעוניינים בייעוץ ראשוני טרם הקמת עסקפתיחת עסק, החזר מס, בנושא פרישה וכדומה.
 2. ייעוץ מס לחברות בנושאים הקשורים לרכישה ומיזוג, הגשת בקשות להחלטות מיסוי (פרה רולינג) על עסקאות מול רשויות המס, העסקת עובדים,
  הוראות ניהול ספרים, מיסוי בינלאומי, רה ארגון וכדומה.
 3. שירותים מקצועיים לעצמאיים שמחליטים על הרחבת/שינוי הפעילות העסקית, השלכות מס על עסקאות מס מסוימות, יעוץ במעבר מפעילות עצמאי לחברה וכדומה.
 4. יעוץ בתחום מיסוי בינלאומיתושבים חוזרים המעוניינים בחוות דעת בנוגע להשלכות המס המקומי עם או בטרם חזרתם ארצה.
 5. בתחום מיסוי מקרקעין – יעוץ מס לאנשים פרטיים, עצמאיים וחברות הפועלות בענף הנדל”ן. 
 6. חברות הייטק ויצואנים- ייעוץ מס בתחום חוק עידוד השקעות הון.
 7. בחינת זכאות להחזר מס הכנסה לשכירים.

משרד רואה חשבון אמנון בן שושן ושות’ הוא משרד יעוץ מס בתל אביב, שמספק שירותי יעוץ בתחום המיסוי הישראלי והבינלאומי לשורה ארוכה
של לקוחות, תוך הקפדה על קשר אישי, היכרות מעמיקה וזמינות גבוהה.

תחומי עיסוקו של יועץ המס

כאמור, יעוץ מס עוסק בקשת רחבה ביותר של צרכים ומטרות, כאשר ישנה עדיפות ברורה למשרד רואי חשבון המסוגל לספק שירותים מקיפים תחת קורת גג אחת.
להלן סקירה של מספר תחומים מרכזיים בהם מתמקד יעוץ מס:

ייעוץ מס בתחום מיסוי בינלאומי

עקב המגמה הגלובלית שמאפיינת את העולם העסקי חלה רפורמה המסדירה את ענייני המיסוי הבינלאומי.
מדינת ישראל חתומה על אמנות עם כ- 50 מדינות , אשר מטרתן למנוע כפל מס ובכך לעודד את עסקאות במדינות המתקשרות.
על כן, אחד מתפקידיו העיקריים של יועץ מס הוא לספק לגורמים עסקיים הכוונה ובמידת הצורך תכנון מס אשר יחסוך תשלומי מס מיותרים.

מצבים בו ניתן יעוץ מס בתחום המיסוי הבינלאומי

 1. חברות תושבות ישראל הפועלות גם מחוץ לישראל.
 2. חברות המעוניינות בהקמת חברה בחו”ל- סיוע בהקמת חברה בחו”ל וכן ליווי שוטף. עיון בהסכמים שונים הנחתמים בין הצדדים (בהיבט המס ) במהלך הפעילות.
 3. שירותי יעוץ למבנה הפעילות הבינלאומית.
 4. בחינת דיני המס הרלוונטיים לרבות בחינת אפשרויות להתאגדויות משפטיות שונות והשלכות מס.
 5. בחינת השלכות המס בעת הפקת רווחים שוטפים ורווחי הון.
 6. בחינת השלכות מס בעת חלוקת רווחים לבעלי המניות.
 7. מזעור חשיפות מס בין היתר כתוצאה מניכוי מס במקור המוטל על תשלומים שונים.
 8. בחינת יישום אמנות למניעת כפל מס בין המדינות השונות ושילובן במבנה הפעילות הבינלאומית.
 9. בחינת הוראות אנטי תכנוניות בדין הישראלי כגון חברה נשלטת זרה וחברת משלח יד זרה ויישומן למקרה הנדון.
 10. בחינת סוגיה שליטה וניהול בהתאם לפקודה ולחוזרי מס הכנסה.

יעוץ מס בתחום המיסוי הישראלי

לצד הפן הבינלאומי, יעוץ מס עוסק בעיקר ברשויות המס בישראל, כגון מס הכנסה, מס הכנסה ניכויים, מע”מ והמוסד לביטוח לאומי.
מטרתו של יועץ המס היא להבין את מהות הפעילות בעסק, להנחות ולעבוד בשיתוף פעולה מלא עם בעל העסק כדי למצות את
הטבות המס באמצעות תכנון מס ע”פ הוראות הפקודה, תקנות מס הכנסה, חוזרי מס הכנסה ופסיקה.
יועץ המס משמש כמתווך בין בעל העסק לרשויות המס, מייצגם בדיוני שומה וביקורות.

במשרד רואה חשבון– אמנון בן שושן ושות' תוכלו לקבל שירותי ראיית חשבון וייעוץ מס ישראלי ובינלאומי מהיר, מקצועי וזמין במגוון תחומים רחב תחת קורת גג אחת.
עם זאת אנו רואים במרכז חווית השירות את הקשר האישי שלנו עם לקוחותינו, והיכרות מעמיקה עם צורכיהם העסקיים.

 

יועץ מס

יועץ מס

יועץ מס – פתח דבר יועץ מס נמנה עם בעלי המקצוע בענף שירותי ייעוץ בתחום המיסוי, אשר הוסמך והוכשר לעסוק במתן ייעוץ מס בדומה לרואה

קרא עוד »
ייעוץ מס-תוכנית עסקית

ייעוץ מס

ייעוץ מס – פתח דבר ייעוץ מס – מאמר מאת רואה חשבון אמנון בן שושן. מס הוא מקור ההכנסה העיקרי של המדינה המיועד לכיסוי עלויות

קרא עוד »
משרד רואה חשבון - תושב חוזר - החזר מס הכנסה - רואה חשבון בתל אביב

תושב חוזר

מדינת ישראל מבקשת באופן קונסיסטנטי לעודד עלייה וחזרה של תושבים אשר עזבו את הארץ ומעוניינים לשוב אליה. אי לכך, המדינה מעניקה לעולה חדש / תושב

קרא עוד »

שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי
משרד רואה חשבון
משרד רואה חשבון - תושב חוזר - החזר מס הכנסה - רואה חשבון בתל אביב
סגירת תפריט

השאירו פרטים

אתם מוזמנים להשאיר פרטים ואנו נדאג לעדכן אתכם!

שירותים מקצועיים לעצמאיים

משרד רואי חשבון אמנון בן שושן ושות’ נותן ללקוחותינו שירות פתיחת התיקים ברשויות ומקל על לקוחותיו בשלבי ההקמה הראשונים בתחילת הפעילות העסקית. 
יזמים רבים הנמצאים בתחילת דרכם, ניגשים להקמת עסק עצמאי בצורה חפוזה ולא שקולה. ולכן קיים צורך בפנייה לרואה חשבון מיד עם גיבוש ההחלטה על התחלת הפעילות העסקית של עצמאי. 
במשרד רואי חשבון אמנון בן שושן ושות' הלקוחות נהנים ממגוון שירותים מקצועיים החל מבדיקת היתכנות וכדאיות לפתיחת עסק עצמאי ועריכת תכנית עסקית וכלה בייעוץ בנושא מימון וליווי מול הבנקים, טיפים ועצות מעשיות לניהול נכון של העסק. 
משרדינו מעניק ללקוחותיו מידע ראשוני על התנהלות נכונה מול רשויות המס בישראל והתייחסות לסוגיות חשובות בנושאים כגון: מס הכנסה, מע”מ וביטוח לאומי והנחיות בנושא ניהול תקין של ספרי העסק.
משרדינו אמון על ליווי הפעילות העסקית היום יומית של עצמאיים במטרה לבחון בכל נקודת זמן היכן ניתן להתייעל ולשפר את הרווחיות בעסק כבר בשנה השוטפת ולא בדיעבד ואף מעניק מענה מידי לסוגיות שוטפות המעסיקות את בעל העסק בנושאים של העסקת עובדים, התמודדות בניהול ספרים תקין, ניהול רכש, הגדלת רווחיות וניהול תזרים מזומנים בעסק. 
משרדינו מתמחה בליווי מקצועי וייעוץ מיסויי לעצמאיים לכל אורך הפעילות העסקית, מעניק ייצוג ללקוחותיו מול רשויות המס ומגיש דוחות מס שנתיים והצהרות הון למס הכנסה לעצמאיים ויחידים שונים החייבים בדיווח. 

ליווי בפתיחת עסקים וייעוץ עסקי

יזמים רבים הנמצאים בתחילת דרכם, ניגשים להקמת עסק בצורה חפוזה ולא שקולה.
פנייה לרואה חשבון תוכל לבור את המוץ מן התבן ולכוון את הלקוח לדרך הפעולה הטובה ביותר. 
חוות דעתו של רואה החשבון משנה לחלוטין את התפיסה הראשונית אודות העסק ויכולה אף להיות משמעותית בהתחקות אחר המודל הכלכלי הנכון. 
שירותי ראיית חשבון מלווים את בעל העסק לאורך כל פעילותו העסקית. 
במשרד רואי חשבון אמנון בן שושן ושות' תקבלו שירות היתכנות לבדיקת כדאיות לפתיחת עסק, סוג ההתאגדות המועדף (עצמאי/חברה, עוסק פטור/מורשה), ייעוץ וליווי בהתנהלות נכונה מול הבנקים, כמו גם טיפים ועצות מעשיות לניהול נכון של העסק, בעיקר מן הפן הכספי.
משרד רואה החשבון אמנון בן שושן ושות' מספק במידת הצורך ייצוג בדיוני מס וביקורת של רשויות המס, ביצוע הערכות שווי, עריכת משכורות לעובדים, כתיבת תכניות עסקיות, ייעוץ מיסויי ועסקי שאינו שגרתי, עריכת תשתית לניהול תקציב החברה, בניית דוח תזרים מזומנים, תכנון מבנה עסקי, בניית תמחיר למוצרי העסק וכדומה.

שירותי ראיית חשבון

היבטי מיסוי מקיפים ומשפעים על חיינו החל ממיסים עקיפים, דרך מיסים ישירים ושיקולי מס מושפעים ממצבו של הלקוח והיבטיו האינדיבידואליים. 
משרד רואי חשבון אמנון בן שושן ושות' מעניק ללקוחותיו שירותי ראיי חשבון ביחס אישי המותאם לצרכיו ושאיפותיו של הלקוח. 
עצמאיים רבים מתלבטים לגבי העיתוי הנכון לפנייה לשירותי ראיית חשבון. במרבית המקרים, ההתנהלות הראשונית נעשית באופן עצמאי על בסיס ייעוץ מחברים, סיוע מצד קרובי משפחה, התבססות על מידע מהאינטרנט או העיתונות וכדומה. 
כאשר הסוגיות הופכות למורכבות יותר ו/או כאשר מתבררים פערי ידע משמעותיים, נעשית פנייה לרואה חשבון מקצועי. מדובר בטעות נפוצה אשר עלולה לגרום לנזקים כלכליים הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך. 
פנייה למשרד רואה חשבון אמנון בן שושן ושות' לקבלת שירותי ראיית חשבון  הנה "יפה שעה אחת קודם". 
טביעת היד המקצועית לא תסייע רק בהתנהלות השוטפת, אלא תוכל גם להשפיע על השיקולים הפיננסיים ולשנות מקצה לקצה את הכדאיות העסקית וההיתכנות הכלכלית. 
משרד אמנון בן שושן ושות' הוא משרד רואה חשבון בתל אביב אשר עומד לרשות לקוחותיו במגוון תחומים ומספק שירותי ייעוץ חד פעמיים וליווי מלא ושוטף לעסקים ואנשים פרטיים. 
המשרד רואה לעצמו למטרה להוביל את הלקוח להתנהלות מיסויית וחשבונאית נכונה אשר תמקסם את נכסיו בזכות מיומנות והיכרות מעמיקה של החקיקה, התקינה, הפסיקה, הרפורמות והתמורות בעולם הפיננסי בישראל בכלל, ודיני המיסים בפרט.

הקמה וליווי מקצועי לחברות בע"מ

ישנם שיקולים משפטיים ומיסויים רבים בהקמת חברה.  
יזמים רבים הנמצאים בתחילת דרכם, ניגשים להקמת חברה בע"מ בצורה חפוזה ולא שקולה. ולכן קיים צורך בפנייה לרואה חשבון מיד עם גיבוש ההחלטה על התחלת פעילות עסקית כחברה בע”מ.
במשרד רואי חשבון אמנון בן שושן ושות' תקבלו שירותים לבדיקת היתכנות וכדאיות לפתיחת חברה, סוג ההתאגדות המועדף, עריכת תכנית עסקית, ייעוץ בנושא מימון וליווי מול הבנקים, טיפים ועצות מעשיות לניהול נכון של החברה. 
משרדינו מעניק ללקוחותיו מידע ראשוני על התנהלות נכונה מול רשויות המס בישראל והתייחסות לסוגיות בנושאים- מס הכנסה, מע”מ וביטוח לאומי והנחיות בנושא ניהול תקין של ספרי העסק.
משרדינו אמון על ליווי הפעילות העסקית היום יומית של החברה במטרה לבחון היכן ניתן לייעל ולשפר את הרווחיות בחברה כבר בשנה השוטפת ולא בדיעבד ונותן מענה מידי לסוגיות שוטפות המעסיקות את בעל העסק בנושאים של העסקת עובדים, התמודדות בניהול ספרים תקין, ניהול רכש, הגדלת רווחיות בחברה, בניית תקציב בחברה לצורך בחינת עמידה ביעדים וניהול תזרים מזומנים.

מיסוי בינלאומי

מיסוי בינלאומי הוא תחום מורכב, שכן הוא מהווה שילוב עדין בין דיני המסים בישראל, הדין הזר ואמנות מס בינלאומיות. כמו כן, הוא מושפע באופן ספציפי מאופייה של הפעילות העסקית ומטרותיו של העומד מאחוריה.

תכנון מס בנוגע למיסוי בינלאומי הוא בעל משקל רב לגבי הפחתת נטלי מס גבוהים בגין הכנסות ורווחים שהנם תולדה של פעילות בחו”ל. לא אחת, שירותי רואה חשבון במיסוי בינלאומי משפיעים באופן ישיר על כדאיותה של ההשקעה והפעילות מחוץ לישראל. 
בין השאר, מטרתו של הליווי המקצועי הנה למנוע מצבים של כפל מס.

משרד רואה חשבון אמנון בן שושן ושות’, מתמחה במיסוי בינלאומי ומציע ללקוחותיו מגוון רחב של שירותים בתחום כגון ייעוץ ותכנון מס בינלאומי מקיף, בחינת מבנה החזקות בחו”ל בדגש על שיקולי מס אפקטיביים, היכרות עם אמנות מס רלוונטיות לצמצום נטלי מס בינלאומיים, ייעוץ בדבר רה-לוקיישן לתושבי ישראל, מתן ייעוץ לעולים חדשים ותושבים חוזרים, בקשות לרשות המסים בישראל עבור תושב ישראל בנושא- גילוי מרצון, עריכה והגשת בקשות  פרה-רולינג, ייעוץ וליווי מול בנקים בנושא העברות כספים מחו"ל, ייעוץ מס בנושא ירושות ומתנות, עריכת חוות דעת מקצועיות בתחום המיסוי, עריכת הצהרות הון, צמצום נטל מס אשר מוטל על גורמים זרים שפועלים בישראל, ניהול נכון של חלוקת רווחים לצורכי מס, סיוע בהגשת דו”ח מס בחו”ל, סיוע בהקמת ישויות במדינות זרות (ובישראל), שינויים מבניים, קביעת מחירי העברה, תזמון ושיטתיות אשר כרוכים בחלוקת דיבידנדים, מתן ייעוץ לתושבים זרים העובדים בישראל ועוד.

דילוג לתוכן
צור קשר