תקרת מחזור עוסקים פטורים

שיתוף ב email
שיתוף ב print
תקרת מחזור עוסקים פטורים

תקרת מחזור עוסקים פטורים

עוסקים פטורים, שימו לב!

תקרת מחזור העסקאות לעוסקים פטורים בשנת 2020 הנה 100,491 ש"ח (בשנת 2019 –  100,187 ₪).
שנת המס 2020 אמנם רק החלה, אבל במקרה (המשמח!), שבו תעברו במהלכה את התקרה הנ"ל, יהיה עליכם להודיע על כך לסניף המע"מ אליו התיק משויך.
ניתן להגיע ישירות לסניף, או לחסוך זמן ולפנות באמצעות רואה חשבון המייצג בתיק.

עוסקים פטורים- חשוב לזכור בנושא תקרת מחזור עוסקים פטורים

בעת הביקור בסניף מע"מ, יש להציג בפני הפקיד/ה את הקבלות שהפקתם ללקוחות שלכם בשנת המס על מנת להוכיח שעברתם את תקרת מחזור עסקאות של עוסקים פטורים. רק לאחר שתוכיחו כי מחזור העסקאות שבוצעו עלה על התקרה הנ"ל ויתקבל אישור מהפקיד בסניף מע"מ, תסווגו מ"עוסק פטור" ל"עוסק מורשה" או במקרה שטרם עברתם את התקרה, אבל יש סיכוי סביר שהמעבר יחול בעתיד הנראה לעין, אז תידרשו להסבר והצגת מסמכים מבססים. במקרה, שבו החריגה מהתקרה אינה מהותית ואין צפי לעבור אותה גם בשנת המס העוקבת, ניתן להגיש בקשה לפקיד/ה מע”מ, שלא לבצע את שינוי הסיווג. מניסיון, חלק ממשרדי מע"מ נעתרו לבקשה זו.

האם שמעת על פורום עוסקים פטורים?

הפורום הוקם במיוחד עבורכם ונותן מענה לכל השאלות וסוגיות של עוסקים פטורים במהלך הפעילות העסקית. הצטרפו למאות עוסקים פטורים ותוכלו לשתף חברים בחוויות וליהנות מייעוץ מהיר ומקצועי ממיטב המומחים במשרדינו. למעבר לפורום לחץ כאן. 

אודות המשרד

משרד רואה חשבון אמנון בן שושן ושות' מספק שירותים עבור עוסקים פטורים החל משלב ההקמה ופתיחת תיקים ולכל אורך הפעילות העסקית תוך שימת דגש על מתן שירות אישי מותאם לבעל העסק ובחינת צרכיו. משרדינו מנוסה בתחום המיסוי הישראלי ומיסוי הבינלאומי ומלווה את לקוחותיו בכל שלבי העסקה בהיבט המיסוי. החל מייעוץ מס ותכנון המס טרם ביצוע העסקה ובמקרה הצורך גם ייצוג בדיונים ברשויות המסים ומחויב לסטנדרטים הגבוהים ביותר של שירות, ידע מקצועי, כתיבה, ואינטגרציה בין תחומי המס השונים, לרבות הכרות עם התקינה החשבונאית. משרדינו מפרסם מידי תקופה עשרות מאמרים במגוון תחומים לרווחת לקוחותיו וגולשים מזדמנים.

 

אהבתם את המאמר? שתפו עם חברים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב google
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
רואה חשבון

עוסק מורשה

עוסק מורשה – פתח דברים המינוח “עוסק” הנו שם כללי ליחיד, שותפות או חברה, בעלי תיק פעיל במע”מ. בחוק מס ערך מוסף, קיימים שני סוגי

תיירות יוצאת

תיירות יוצאת – היבטי מיסוי

תיירות יוצאת – פתח דבר תיירות יוצאת הנה תיירות המסתמכת על מבקרים ממדינות זרות לגבולות מדינה אחרת. ישנם עסקים שפעילותם העסקית הנה מתן שירותי תיירות

צרו קשר

אתם מוזמנים ליצור קשר או להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי

משרד רואה חשבון - תושב חוזר - החזר מס הכנסה - רואה חשבון בתל אביב
משרד רואה חשבון